• .NET

.Net Developer (Azure)

  • Possible job locations

    Remotely, Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów

  • Contract type

    B2B or Employment contract

  • Languages

    Polish and English (B2)

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie, rozwijanie i dostarczanie nowych rozwiązań produktowych opartych na chmurze
  • Doradztwo w zakresie stosowanej technologii z uwzględnieniem trendów technologicznych i standardów rozwiązania LiveBank
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązania produktowego o międzynarodowym zasięgu
  • Praca z produktem, którego jednym z celów jest zwiększenie produktywności użytkowników, zwiększenie niezawodności systemu i zmniejszenie całkowitego kosztu posiadania
  • Prowadzenie analiz technicznych oraz research’ów dla nowych inicjatyw biznesowych oraz technicznych
  • Angażowanie się w eksperymenty i innowacje, w celu dążenia do nieustannego doskonalenia i zmniejszenie zadłużenia technicznego/ryzyk.
  • Ciągłe dostarczanie rozwiązań technologicznych na podstawie RoadMapy produktu oraz wspieranie i utrzymywanie bliskich powiązań z klientami i właścicielami produktu
  • Czynne uczestnictwo i nadzór procesu code review
  • Wspieranie Zespołu developerskiego w wymianie wiedzy i umiejętności

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w technologii .NET
  • Bardzo dobrej znajomości C# i .NET 5
  • Ponad 3 lata doświadczenia w zakresie budowania rozwiązań funkcjonujących w środowisku Azure Cloud w zakresie automatyzacji, programowania, integracja z usługami chmurowymi
  • Doświadczenie z procesami continuous integration (Azure pipelines, Azure Devops)
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury mikroserwisowej
  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów Rest
  • Doświadczenie w implementacji unit testów i testów integracyjnych
  • Umiejętność pracy zespołowej (metoda SCRUM), komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i weryfikacji pracy innych członków Zespołu developerskiego
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowo, mile widziane:

  • Znajomość Azure Stack, np.: Service Bus, Event Hub, APP Services, Storage account, Azure CLI
  • Doświadczenie w administrowaniu platformami chmurowymi (Docker) oraz ich frameworkami (Kubernetes)
  • Entity Framework
  • ReSharper, Git, JIRA

Test our solution or contact us to find out how LiveBank can help you.