• Front End

React Software Engineer

  • Possible job locations

    Remotely, Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów

  • Contract type

    B2B or Employment contract

  • Languages

    Polish and English (B2)

Zakres obowiązków:

  • Implementacja nowych funkcjonalności w produkcie oraz rozwój już istniejących
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązania produktowego
  • Integracje z zewnętrznymi i wewnętrznymi serwisami
  • Prowadzenie analiz technicznych oraz research;ów dla nowych inicjatyw
  • Czynne uczestnictwo w procesie code review
  • Wspieranie Zespołu developerskiego w wymianie wiedzy i umiejętności
  • Udział w inicjatywach i projektach wewnętrznych

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji frontend’owych
  • Dobra znajomość technologii React
  • Dobra znajomość JavaScript
  • Umiejętność pracy zespołowej (metoda SCRUM), komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i weryfikacji pracy innych członków Zespołu developerskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań chmurowych (chmura prywatna lub publiczna)

Stos technologiczny front-end:

  • Typescript,
  • SCSS,
  • React,
  • Redux,
  • Redux-Saga,
  • Jest,
  • React Testing Library,
  • Next.js

Test our solution or contact us to find out how LiveBank can help you.